loader

Kayapınar, Diyarbakır, Türkiye

Çalışma Vakitleri: 7 / 24

Organik Hit Satın Al

Organik hit, internet kullanıcılarının kendi istekleri doğrultusunda arama yaparak yönlendirildikleri net sitelerine giderek ilgili net sitelerine ziyaretçi kazandırma olayıdır. Ziyaretçi kazanan sitelerin görüntüleme sayıları artar. Her bir siteye kendi araması doğrultusunda giden kullanıcı o internet sitesinin görüntülenmesine katılmış olur. Ziyaretçi sayısının yani görüntülenmenin artması ise internet sitesine olumlu yönde etki sağlar.

Ziyaretçi sayısı arttıkça görüntülenme artar, görüntülenmenin artması ise sayfayı bir sonraki aramalarda öne çıkarmayı sağlar. Her web sitesinin temel amacı hitap ettiği kitleye ulaşmaktır. Ziyaretçi almayan bir website online, aramalarda öne çıkmayacaktır ve aynı konu hakkında bilgilerin bulunduğu ya da aynı konu hakkında içerik paylaşan diğer net siteleri arasından ayrılamayacak yani aramalarda diğer internet sitelerinden sonra görünecektir.

Net siteleri için organik hit yani organik ziyaretçi trafiğini arttırmak için belli başlı yazım ve yayınlama kurallarına dikkat etmek gerekir. İçerik yazımı ve yayınlaması gelişigüzel olan sitelerin öne çıkmaları pek olası değildir. Organik hit kazanmak özellikle de yeni kurulmuş bir web page için oldukça zordur. Yeni yayınlanmış bir website güncel olayları veya merak unsuru olan konu içeriklerini paylaşsa dahi reklam almadan arama kazanması, doğal organik hit edinmesi uzun zamanlar alabilir.

 

Organik Hit Arttırma Yöntemleri Nelerdir?

Bir net sitesinin öne çıkması için gerekli olan en önemli şeylerden biri organik hit artışıdır. Doğal organik hit artışının geçerli sayılabilmesi için internet kullanıcılarının bir siteden doğrudan bahsi geçen siteye yönlenmesi ya da arama motoru üzerinden manuel arama yapması gerekmektedir.

Web sitesinin ziyaret ve görüntülenme sayısının artması için içerik yayınlarken ve net sitesini düzenlerken dikkat edilmesi gereken şeyler vardır. Belli başlı tekniklerden birisi içerik üretirken anahtar kelimeler üzerinde yoğunlaşmaktadır. Kullanıcının araştıracağı anahtar kelimeleri yayınlanan yazı içerisinde barındırmak arama sonucu sayfaya yönlendirilmeyi kolaylaştırır.

İçeriklere görsellerin eklenmesi dikkat çekiciliği artıracaktır. Net sitesinde içeriğe giden url ise rastgele olmamalı içerisinde anahtar kelime geçecek şekilde düzenlenmelidir. Heading hiyerarşisine uygun başlık kullanımı yine bu içeriklerde organik hit artışı için kullanılacak basamaklardan birisi olacaktır. Ayrıca içerikler yayınlanırken yazılar özgün ve güncel olmalıdır.

Bunların yanı sıra organik hit sitelerine başvurmak internet sitesinin ziyaret ve görüntülenme hızını önemli ölçüde artworkıracaktır. Net sitesini okısa zamanda hızlı bir şekilde öne çıkarmak organik hit programlarıyla yapılabilmektedir. Programlardan organik hit satışı ile gelecek ziyaretçiler ile organik trafik kazanmak mümkündür.

 

Organik Hit Satışı Nedir?

Bir web sitesinin organik hit ve doğal ziyaretçisinin artworkırılması için bir çok adım bulunmaktadır. Öne çıkacak, aramalarda başta görünecek ve görüntülenmenin fazla olacağı bir net sitesini oluşturmak kolay değildir. Bazen uzun zamanlar gerektirse bile bazen uzun süreler geçse de sitenin ziyaretleri düşüok sayılarda kalabilir. Bunun için programlardan backyardım alınabilir. Organik hit artırımı sağlayan programlar mevcuttur ve bunlara ulaşılabilir.

Organik hit satışı,  programlarla net sitesinde seçilen belli başlı içeriklere belli bir süre için belirlenen sayıda ziyaretçi gönderme işlemini gerçekleştirir. Siteye, istenilen içerik doğrultusunda link ve direkt girişler ile ziyaretçi göndererek aramalarda net sitesini üste çıkarmayı hedefleyen araçlardır.

Organik hit, bir net sitesini hızlı bir şekilde öne çıkarmanın maliyeti en az olan yöntemidir. Reklamlardan ve site düzenlemelerinden daha uygun fiyatlıdır. Backlinklerden yararlanılarak gönderilen ziyaretçiler analizlerde doğal ziyaretçi olarak görünür. Farklı konum ve gezinme sürelerinde yollanılan ziyaretçilerle doğal organik hit kazandırılır. Web site içerisinde dönüşüm yaratılır ayrıca gönderiler istenilen kaynaktan da sağlanabilir.

Satın alınan organik hitler, net sitesinin sahibinin isteklerine göre yapılandırılabilen sistemlerdir. Farklı ülkelerden, farklı zamanlarda, günün farklı saatlerinde, istenilen oranlarda ve istenilen sitelerden sisteme organik giriş sağlanır.

 

Organik Hit Alımı Nasıl Çalışır?

Organik hit satın alımı, net sitelerine organik ziyaretçi kazandırmayı hedefler ve bu doğrultuda çalışır. Satın alım belli parametreler üzerinden yapılır. Internet sitesi için neye ihtiyaç duyulduğu bilinmelidir. Bahsi geçen web sitesinin hangi koşullarda, hangi kelimelerde, hatta hangi ülkelerden ziyaretçi istediğini belirtmesi mümkündür.

Satın alımda 3 anahtar kelime üzerine yoğunlaşılır. Seçilen 3 anahtar kelime üzerinden ziyaretçi gönderimi yapılır. Anahtar kelimeler üzerinde ziyaretçilerin hangi kaynaktan çekileceği belirlenir ve ziyaretçilerin hangi website online üzerinden gelinmesi istendiğine karar verilir. Net ve mobil ziyaretçi olmak üzere yüzdelikler girilir ve yoğunluğunun nerden geleceği saptanır. Ayrıca ziyaretçiler yurtiçi ve yurtdışından olmak üzere sınırsız ülke seçeneği üzerinden gönderilebilecek şekilde satın alınabilmektedir.

Web site analizlerinde gönderilen ziyaretçiler farklı ziyaretçiler olarak algılanacaktır. Gelen ziyaretçiler analytics dahil olmak üzere birçok sayaç üzerinden de görünebilmektedir. İstenilen sayıda ve yoğunlukta alınabilen ziyaretçiler organik hit yaratacaktır. Alexa’da hızlı düşüş sağlayan organik hit satın alımı bunun yanı sıra hızlı bir şekilde index aldırır.

 

Organik Hit Almanın Yararları Nelerdir?

Organik hit satın almak bir internet sitesi geliştirme süreci içerisinde, net sitesini öne çıkarmak için yapılan en uygun fiyatlı yöntemdir. Fiyat performans olarak düşünüldüğünde çok okayısa sürede ve çgood enough etkili bir şekilde istenilen seviyeye ulaştırır. Büyük bütçede alınan reklamlarla küçük kitlelere ulaşamayan sitenin en büyüok kurtarıcıları minimum masraflı bu alımlardır.

Organik hit satın aldıktan sonra internet sitesinde farkedilir değişimleri gözlenmektedir. Bu değişimler hızlı ve etkili bir şekilde işlemektedir. Alınan ziyaretçilerle birlikte web page hızlı bir şekilde index alır ve arama motorlarının dizinlerine girmek kolaylaşır. Çoğu sayacın saydığı doğal görünen ziyaretçiler ile Alexa’da hızlı düşüşünü sağlar.

Siteye kod ekleme zorunluluğu olmadan arama motorundan veya sosyal medya üzerinden ziyaretçi akışı sağlanabilmektedir. Ayrıca satın alınan organik hit dahilinde, satıcı istenilen miktarda ziyaretçiyi siteye yollar. Site giriş bilgilerine ihtiyaç duymadan tüm gönderim işlemlerini tamamlar ve süreç boyunca iki taraf birebir iletişimde bulunarak net sitesinin gelişimi tamamlanır.

Hizmet işleyişi ve süreç verimliliği bile güvenilir bir servis olarak müşteri memnuniyetini sağlar. Net sitesi Google tarafından değerli kategorisinde görülür. Güncel işleyişi göz önünde bulundurarak işlemleri gerçekleştirir. Satın alma gerçekleştirilen bir hizmet sahip olunan farklı internet siteler arasında bölüştürülebilir.

 

Organik Hit Satın Alma Fiyatları Nedir?

Organik hit satın alım işlemleri sırasında satıcı ile alıcı arasında iletişim olması ve devam etmesi önemlidir. Alıcının belirlediği kriterlere göre işlemlere devam edilir. Alıcı ise sitesinin ihtiyaçlarına ve kendi isteklerine göre almak istediği hizmete karar verecektir. Bu bakımından satıcı, alıcılara farklı ve değişken içeriklerdeki paketleri sunacaktır. Sunulan paketlerin fiyatları vadettiği hizmete göre de değişkenlik göstermektedir.

Sunulan paketler, öncelikle günlük istenilen ziyaretçi sayısına göre kategorilendirilir. Sitenin ihtiyaç duyduğu ziyaretçi sayısına göre süre de değişkenlik gösterebilir. Ayrıca verilen anahtar kelimeler de çekilecek olan ziyaretçilerin toplanmasını etkileyeceğinden organik hit satın alımında, anahtar kelimelerinin sayısına göre de paketler bulunmaktadır.

Paket değişkenliklerine göre de fiyatlarda oynama olabilmektedir. Her isteğe, ihtiyaca ve bütçeye uygun paket bulunmaktadır. Ödeme işlemleri banka kartı, kredi kartı, havale ve EFT üzerinden yapılabilmektedir.

 

Hit Bot