loader

Kayapınar, Diyarbakır, Türkiye

Çalışma Vakitleri: 7 / 24

Servisin Web Siteme Faydası Nedir?

Bu servisle sitenizin ziyaretçi trafiğini yükseltip, Google örümceklerinin sayfanızı daha fazla ziyaret etmelerini sağlayarak, anahtar kelimelerinizde yükseliş elde etmenizi sağlamak içindir. Ancak web sitenizin domain yaşına, sektörel bazlı zorluklara, anahtar kelimenizin aranma hacmine göre fayda süresi değişkenlik gösterebiliyor. Bu süre ve fayda Google algoritmaları tarafından belirlenmektedir.

Ödemeyi nasıl yapıyoruz?

Banka Kartı, Kredi Kartnız, Havale-EFT, Bitcoin vb. Ödeme Yöntemleri İle Yapabilirsiniz.

Paketler Ne Kadarlık Süre İçin Geçerli?

Bu İşlemi Size Özelleştirebiliyoruz Ama Günlük En Az Gönderim 500 Ziyaretçidir.

Gerçek Ziyaretçiler mi yoksa Sahte Ziyaretçiler mi?

Gönderilen Ziyaretçiler Organikliğini Gözle Görülebilir Seviyede Tüm Ziyaretçiler Anahtar Kelime Odaklı Gelir ve Her Bir Ziyaretçi 1 - 4 Sayfa Arası Gezer ve Hemen Çıkma Oranı %5 Gibi Minimum Seviyelere Çeker. Bu İşlem İle Google Gözünde Değerli Konumuna Girer.

Birden çok web sitem için kullanabilir miyim?

Evet, Servislerimiz Tamamen Kullanıcı Odaklı Düşünülmüştür. Alacağınız Bir Paketi Sitelerinizin Arasında Bölüştürebilirsiniz.

Google Analitics Gibi Çalışan Sistemler İle Karıştırmayın!

Piyasada Çokça Gezen ve Tüm Ziyaretçileri Bir Seferde ve Anahtar Kelime Olmaksızın Gönderen Sistemlerde ile Karıştırılmasın. Belirlenen Hitler Gün İine SEO Odaklı Olarak Bölünr ve Her Ziyaretçi Organik Arama İle Gelir.

Bizimle İletişime Geçmek İstermsiniz?

Hit Bot